Organizuojame apmokymus įmonės kokybės vidaus auditoriams

Organizuojame apmokymus įmonės kokybės vidaus auditoriams

Parengiame įmonę ISO sertifikavimui

Parengiame įmonę ISO sertifikavimui

Padedame pasirengti standarto audito procedūrai

Padedame pasirengti standarto audito procedūrai

Konsultuojame ISO ir kitų  standartų organizacijoms diegime

Konsultuojame ISO ir kitų standartų organizacijoms diegime

Infomacija

Telefonas: +370 612 48233

El.paštas: isostandartai@smartcontinent.com

Adresas: T. Kosciuškos 24-104

Apie mus

DSCF9303
Andrius Jaržemskis, Smart Continent LT direktorius.

ISOSTANDARTAI.LT yra viena iš UAB Smart Continent LT paslaugų teikiamų Lietuvos įstaigoms. Mes Lietuvos rinkoje nuo 2005 metų. Mus žino daug verslininkų, asociacijų, ministerijų, savivaldybių tarnautojų. Pasitikėjimas atliktomis paslaugomis yra didžiausia vertė, kurią mums suteikia klientai. Lietuvos biure nuolat dirba virš penkiolikos etatinių darbuotojų, o taip pat asocijuotais konsultantais esame pritraukę didelį ratą akademinės bendruomenės. Mūsų įmonėje yra subalansuotas konsultanto, kaip autoritetingo patarėjo ir individualaus kliento poreikių vykdytojo statusas.

Esame nepriklausomi, tikime pridėtine verte kurią sukuriame savo klientams. Tikime ir tvirtai siekiame, kad procesų hierarchizavimas, vidinių taisyklių sukūrimas pagal individualius poreikius, kasdienės veiklos „įvilkimas“ į standartizuotą rūbą nesuvaržys mūsų klientų efektyvumo, o kaip tik priešingai – standarto įdiegimas leis pamatyti veiklas nauju požiūriu, atrasti perteklines, nereikalingas, kaštų reikalaujančias veikas ir atvers naujas galimybes gana ženkliems sutaupymams.

Mes lydėsime jus nuo pirmojo pokalbio iki pat sertifikato pakabinimo jūsų biure. Padėsime struktūruoti įmonėje vykstančius procesus, o taip pat atsakingai pasirengti audito procedūroms ir sertifikuojančių audito įmonių atstovų apsilankymui.

Be ISO standartų siūlome veiklos efektyvumo didinimą pagal LEAN metodiką, atliekame veiklos efektyvumo auditus, kas įmonių vadovams ir savininkams padeda užtikrinti efektyvesnį verslą, didesnį pelną ir į tikslus orientuotą kolektyvo mastymo būdą.

Nevardinsime visų savo klientų – mažų ir vidutinių įmonių, tačiau galime pasigirti, kad mūsų konsultantams įvairius sudėtingus uždavinius išspręsti yra patikėję ir didelės žinomos kompanijos bei  valstybės institucijos. Patirties sąrašą pateiksime individualiai, prieš pradedant dirbti su jumis. Susisiekite su mumis +370-614-48-233.