Organizuojame apmokymus įmonės kokybės vidaus auditoriams

Organizuojame apmokymus įmonės kokybės vidaus auditoriams

Parengiame įmonę ISO sertifikavimui

Parengiame įmonę ISO sertifikavimui

Padedame pasirengti standarto audito procedūrai

Padedame pasirengti standarto audito procedūrai

Konsultuojame ISO ir kitų  standartų organizacijoms diegime

Konsultuojame ISO ir kitų standartų organizacijoms diegime

Infomacija

Telefonas: +370 612 48233

El.paštas: isostandartai@smartcontinent.com

Adresas: T. Kosciuškos 24-104

ISO 14001

iso14001 zalias lapas

Struktūruotas procesų aprašymas su instrukcijomis bei paaiškinimais yra būtinas verslo įmonėms, ypatingai jų augimo metu. Versle vartojamas išsireiškimas „užprocesinti“ – t.y. detaliai aprašyti visus vykstančius procesus, atsakomybes, įgaliojimus, vidinės kultūros ir išorinės komunikacijos su klientais tvarką.

Įmonės savo klientams privalo įrodyti siūlomų paslaugų bei produktų kokybę, todėl yra sukurta ISO standartų diegimo sistema, kuri šiuo metu pasaulyje yra populiariausia. Užsakovai gali reikalauti iš tiekėjo ar rangovo, jog būtų pastarasis būtų isidiegęs minėtą standartą kokybės vadybos, aplinkosaugos ar kitoje srityje. Jūsų įmonė gali pasinaudoti visa mūsų siūloma pagalba nuo A iki Z – pradedant finansavimo gavimu ir baigiant standarto diegimo procedūra įmonėje. Smart Continent LT suteiks konsultacijas iki pat sertifikuojančio biuro išduoto sertifikato pakabinimo ant Jūsų biuro sienos.

ISO 14001 – aplinkosaugos vadybos sistemos įmonėms

Aplinkosaugos vadybos sistemų diegimo motyvai ir nauda: aplinkosaugos vadybos sistemos (AVS) kūrimas padeda išsiaiškinti, nustatyti ir suaktyvinti daugybę įmonėje esančių technologinių, techninių ir organizacinių galimybių, kurios gali būti panaudojamos sprendžiant aplinkos problemas. Labai svarbu, kad ši savanoriška aplinkosaugos priemonė yra prieinama daugeliui ne tik gamybos, bet ir kito pobūdžio įmonėms.. Pasaulinė praktika rodo, kad AVS leidžia sumažinti įmonės poveikį aplinkai 20-30 procentų.

ISO 14000, skirtingai nuo kitų aplinkosaugos vadybos standartų, nėra orientuotas nei į kiekybinius parametrus nei į technologijas. Standarte pateikti modeliai nurodo, kokius vadybos sistemos elementus įmonė turi įgyvendinti, siekdama užsibrėžtų aplinkos apsaugos tikslų. Įmonėje turi būti įdiegtos ir tikrinamos nustatytos procedūros, sukurti reikiami dokumentai, taip pat paskirti atsakingi asmenys. Pagrindiniame šios standartų serijos dokumente – ISO 14001 nėra numatyta absoliučių reikalavimų įmonei dėl poveikio aplinkai, išskyrus, kad organizacija specialiame dokumente turi paskelbti apie savo siekį atitikti tarptautinius ir nacionalinius standartus.

ISO 14001 nauda jūsų organizacijai

Geresnė aplinkosaugos vadyba sumažina  energijos vartojimą ir atliekų išmetimą
Kontroliuojant ir matuojant veiklos procesus, padidinamas energijos vartojimo efektyvumas ir sumažinamas atliekų išmetimas. Tokiu būdu mažėjančios eksploatacinės išlaidos leidžia didinti veiklos efektyvumą.

Minimizuojama incidentų tikimybė
Sumažinama incidentų tikimybė, kurių metu galėtų būti užteršiama aplinka, o įmonei paskirtos baudos.

Rodo siekį plėsti savo verslo galimybes
1. Sertifikuota aplinkosaugos vadybos sistema suteikia didesnį konkurencinį pranašumą dalyvaujant Lietuvos respublikoje vykstančiuose viešųjų pirkimų konkursuose.

2. Kai kurių viešųjų pirkimų konkursų sąlygose nurodoma, jog tiekėjas privalo turėti sertifikuotą aplinkosaugos vadybos sistema ISO 14001.

3. Dalis Jūsų verslo klientų  perka prekes ir paslaugas tik iš tiekėjų, turinčių sertifikuotą aplinkosaugos vadybos sistema ISO 14001.

4. Aplinkosaugos vadybos sistemos įdiegimas suteikia daugiau galimybių eksportuojant prekes ir paslaugas, ypač į Skandinavijos rinką.

Pagerina organizacijos įvaizdį
Organizacijai lengviau užmegzti verslo kontaktus, gauti leidimus ir licencijas. Aplinkai draugiškos veiklos deklaravimas pritraukia daugiau klientų.

Padeda pasirengti besikeičiančiai verslo aplinkai
Dėmesys aplinkosaugos problemoms ir darnios plėtros siekis suteikia konkurencinį pranašumą.

ISO 14001 yra lengvai suderinama su kitais vadybos standartais – kokybės vadybos standartu ISO 9001  ir darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartu OHSAS 18001.

Kodėl verta rinktis

1. Sutaupytas laikas.
Savarankiškai įmonėje diegiant kokybės vadybos standartą, darbuotojai sugaištų kur kas daugiau laiko nei samdydami konsultantus.

2. Greitas ir profesionalus standarto diegimo procesas
Intenstyvus bendravimas su klientu užtikrina greitą ir profesionaliai atliekamą standarto diegimo procesą.

3. Pilna paslaugų apimtis
Pasirinkus Smart Continent LT, Jūsų įmonei bus sukurta kokybės vadybos sistema bei paruošime Jus sertifikaciniam auditui. Kokybės vadybos sistemos valdymas nesibaigia sertifikato įdiegimu, todėl vykdome ISO 14001 standarto priežiūrą po jo sertifikavimo Jūsų įmonėje.

4. Platesnis požiūris į organizacijos veiklą
Smart Continent LT darbuotojų patirtis konsultuojant privačias, valstybines ir viešąsias organizacijas leidžia pažvelgti į organizaciją ne į kaip atskirą vienetą, bet kaip į sistemos dalį, kuri dalyvauja valstybės gyvenime bei tarptautinėje rinkoje, palaikydama ryšius su išorės tiekėjais, klientais ir partneriais, valdžios institucijomis. Smart Continent LT patirtis dirbant su įvairių sektorių ir dydžių įmonėmis, valstybinėmis institucijomi leido sukaupti gerąją praktiką ir platų požiūrį apie organizacijų darbo specifiką, kuria remiantis bus surastas tinkamiausias sprendimas Jūsų įmonei diegiant ISO standartą.

Nedvejodami susisiekite su mumis 8-612-48233,  arba el. paštu isostandartai@smartcontinent.com .